Είναι πρώτες

Η ομάδα χάντμπολ Γυναικών του Παναιτωλικού επικράτησε με 18 – 21 της Ηλιούπολης για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 Κατηγορίας και παρέμεινε στην…

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Η ομάδα χάντμπολ Γυναικών του Παναιτωλικού επικράτησε με 18 – 21 της Ηλιούπολης για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 Κατηγορίας και παρέμεινε στην κορυφή της βαθμολογίας. Η ομάδα του Γιώργου Ραμμόπουλου μπήκε δυνατά στο παιχνίδι, είχε σωστές επιλογές σε άμυνα και επίθεση και στο ημίχρονο προηγούνταν  8 – 13 κι εκεί που οι γηπεδούχες πλησίασαν στο δεύτερο ημίχρονο, ο Παναιτωλικός κατάφερε να κρατήσει το σκορ υπέρ του και να νικήσει.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ:  Ταταράκη Τ/Φ, Αργύρη Τ/Φ, Κορομηλά 8, Παπαδοπούλου 3, Κοκκώνη 2, Μάνθου 2, Μαντέλου 2, Αποστολοπούλου 1, Δήμου 3, Πουρνάρα, Κουτσαυτοπούλου, Θεοδώρου, Τζουμάκα