ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΑθλητικα ΝεαΓ’ Εθνική: Επιστροφή στα γήπεδα – Όλο το πρόγραμμα

Γ’ Εθνική: Επιστροφή στα γήπεδα – Όλο το πρόγραμμα

Γ’ Εθνική: Επιστροφή στα γήπεδα – Όλο το πρόγραμμα

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των επτά ομίλων της Γ’ Εθνικής

Με φουλ δράση επιστρέφει το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής, αν και δεν λείπουν οι αναβολές.

Τέσσερα παιχνίδια δεν θα διεξαχθούν, καθώς υπάρχουν κρούσματα κορονοϊού.

Στον 1ο όμιλο ξεχωρίζει το Αναγέννηση Πλαγιάς-Αγροτικός Αστέρας και στον 2ο όμιλο το ενδιαφέρον εστιάζεται στο παιχνίδι του Ποσειδώνα Μηχανιώνας με την ΑΕΠ Κοζάνης

Στον 3ο όμιλο ο Ηρακλής Λάρισας υποδέχεται τον ΑΟ Υπάτου και στον 4ο όμιλο ο Τηλυκράτης Λευκάδας κοντράρεται με τον Διαγόρα Βραχνεΐκων.

Στον 5ο όμιλο ο Παναρκαδικός αντιμετωπίζει την Ηλιούπολη και στον 6ο όμιλο, ξεχωρίζει το Κερατσίνι-Εθνικός.

Στον 7ο όμιλο διεξάγονται δύο εξ αναβολής παιχνίδια από την 8η αγωνιστική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος όμιλος

Ορφέας Ξάνθης-Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Πλαγιάς-Αγροτικός Αστέρας
Νέστος Χρυσούπολης-Πανδραμαϊκός
Αλεξανδρούπολη FC-Απόλλων Παραλιμνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Άρης Αβάτου
Δόξα Δράμας-Εθνικός Σοχού αναβλ.

2ος όμιλος

Κοζάνη ΦΣ-Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΑΕΠ Κοζάνης
ΟΦΑΜ-Αστέρας Καληράχης
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός-ΑΕ Λευκίμμης 1-1 (15/1)

3ος όμιλος

ΠΟ Φήκης-Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Υπάτου
ΠΟ Ελασσόνας-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Ατρόμητος Παλαμά-Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς-Δήμητρα Ευξεινούπολης
Αταλάντη-Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.

4ος όμιλος – 14η αγωνιστική

Αίας Γαστούνης-Εθνικός Σκουλικάδου
Τηλυκράτης Λευκάδας-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Παναιγιάλειος-Αναγέννηση Άρτας
ΑΟ Διαβολιτσίου-Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναχαϊκή-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου αναβλ.
ΠΑΟ Βάρδας-Αμβρακικός Λουτρού 3-0 α.α.
Ρεπό: Παναγρινιακός

5ος όμιλος

11:30 ΑΕ Μυκόνου-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Χαραυγιακός-Ερμής Μελιγούς
Παναρκαδικός-Ηλιούπολη
Σαντορίνη-Φωστήρας αναβλ.
Ερμιονίδα-Άγιος Ιερόθεος αναβλ.
Ρεπό: Άρης Σκάλας

6ος όμιλος

Κερατσίνι-Εθνικός
Καραβάς-Αστέρας Βάρης
Πανελευσινιακός-Προοδευτική
Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Πυλίου Κω
Θύελλα Ραφήνας-Αίας Σαλαμίνας
Ρεπό: Αιολικός

7ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Πανιώνιος-ΑΕ Νεάπολης
ΠΑΟ Ρουφ-Πόρος

onsports.gr

Παναιτωλικός: «Πρώτη» για Ανέστη ενόψει ΑΕΚ

ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ
Χαριλάου Τρικούπη 26
30131 Αγρίνιο, GR
Τηλ: +30-2641039410
Email: info@sinidisi.gr

τελευταια νεα →