ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΑιτωλοακαρνανιαΕσωκομματικές εκλογές στη Ν.Δ: Όλα τα ονόματα των υποψηφίων για τα τοπικά όργανα του κόμματος στην Αιτωλοακαρνανία

Εσωκομματικές εκλογές στη Ν.Δ: Όλα τα ονόματα των υποψηφίων για τα τοπικά όργανα του κόμματος στην Αιτωλοακαρνανία

Εσωκομματικές εκλογές στη Ν.Δ:  Όλα τα ονόματα των υποψηφίων για τα τοπικά όργανα του κόμματος στην Αιτωλοακαρνανία

Όλα τα ονόματα των υποψηφίων για τα τοπικά όργανα της Ν.Δ. στην Αιτωλοακαρνανία δημοσιοποιεί σήμερα το sinidisi.gr εν όψει των εσωκομματικών εκλογών του κόμματος που είναι προγραμματισμένες για τις 24 Οκτωβρίου.

Δύο είναι οι υποψηφιότητες στην Αιτωλοακαρνανία για την προεδρία της Διοικούσας Επιτροπής Εκλογικής Περιφέρειας (ΔΕΕΠ), όπως μετονομάστηκαν οι ΝΟΔΕ. Τη θέση του προέδρου θα διεκδικήσουν οι: Γεώργιος Παρμάκης και Κωνσταντίνος Σαράκης.  

Από την ίδια διαδικασία στην οποία επιτρέπεται και η ψηφιακή συμμετοχή στην ψηφοφορία, θα αναδειχθούν οι πρόεδροι και  μέλη των Δημοτικών Τοπικών Οργανώσεων (ΔΗΜΤΟ).

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ Δ.Ε.Ε.Π. (πρώην ΝΟΔΕ) ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1) ΠΑΡΜΑΚΗΣ Γεώργιος του Αναστασίου
2) ΣΑΡΑΚΗΣ Κωνσταντίνος του Χρήστου

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ Δ.Ε.Ε.Π. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1) ΚΑΝΙΩΤΗΣ Θωμάς του Χρήστου
2) ΚΑΡΝΑΒΑΣ Νικόλαος του Σπυρίδωνος
3) ΚΟΝΤΟΜΗΤΣΟΣ Ιωάννης του Λάμπρου
4) ΚΟΝΤΟΜΗΤΣΟΥ Γεωργία του Ιωάννη
5) ΚΟΝΤΟΜΗΤΣΟΥ Μαρία του Σάββα
6) ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ Βερόνικα του Σεραφείμ
7) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Χρυσάνθη του Δημητρίου
8) ΠΑΤΣΗΣ Σταύρος του Ιωάννη
9) ΠΛΟΥΜΗ Σταθούλα του Δημητρίου
10) ΣΑΚΚΑΡΕΛΗΣ Παναγιώτης του Γεωργίου
11) ΣΑΚΚΑΡΕΛΗ Σοφία του Γεωργίου
12) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος του Σπυρίδωνος
13) ΤΣΙΟΒΟΥΛΟΥ Ηλιάνα του Ευαγγέλου
14) ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ Συμεών του Διονυσίου
15) ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Καλλιρόη του Παναγιώτη
16) ΧΑΡΑΚΙΔΑ Βασιλική του Αθανασίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (ΔΗΜ.ΤΟ.) ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ

1) ΜΑΚΚΟΣ Νικηφόρος του Σπυρίδωνος
2) ΜΙΧΟΣ Γεώργιος του Αλεξίου

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ (ΔΗΜ.ΤΟ.) ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ

1) ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ Ελένη του Λάμπρου
2) ΣΚΟΥΒΑΡΑ Ασημίνα του Βασιλείου
3) ΣΤΑΜΑΤΗ Παρασκευή του Παναγιώτη
4) ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Αριστείδης του Παναγιώτη
5) ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ Ιωάννης του Αδάμ
6) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος του Αντωνίου
7) ΚΥΡΙΤΣΗΣ Γρηγόριος του Ιωάννη
8) ΒΑΛΜΑΣ Θεοφάνης του Γεωργίου (με την επιφύλαξη εμφάνισης ως Ενεργό Μέλος)
9) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Κασσιανή του Ανδρέα

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (ΔΗΜ.ΤΟ.) ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

1) ΜΥΓΑΣ Ευάγγελος του Χρήστου

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ (ΔΗΜ.ΤΟ.) ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

1) ΒΑΝΑΚΑΣ Νικόλαος του Δημητρίου
2) ΖΗΣΗΣ Φώτιος του Νικολάου
3) ΚΑΖΗ Ευανθία (Εύη) του Νικολάου
4) ΚΑΤΣΙΚΟΚΕΡΗΣ Θεόδωρος του Χρήστου
5) ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ Λάμπρος του Αποστόλου
6) ΜΑΝΩΛΗΣ Αθανάσιος του Χριστοφόρου
7) ΜΑΣΚΛΑΒΑΝΟΣ Κοσμάς του Θωμά
8) ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ Σπυρίδων του Δημητρίου
9) ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ευθύμιος του Αναστασίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (ΔΗΜ.ΤΟ.) ΑΓΡΙΝΙΟΥ

1) ΤΣΙΟΒΟΥΛΟΣ Ευάγγελος του Ευθυμίου
2) ΠΑΠΑΛΕΞΗ Παρασκευή του Γρηγορίου

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ (ΔΗΜ.ΤΟ.) ΑΓΡΙΝΙΟΥ

1) ΘΩΔΗΣ Γεώργιος του Χρήστου
2) ΖΕΥΓΙΤΗ Μαρίκα του Θωμά
3) ΚΑΠΡΑΛΟΣ Χρήστος του Σταύρου
4) ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ Βασίλειος του Χρήστου
5) ΛΙΑΠΗ Χρυσάνθη του Χαραλάμπου
6) ΜΑΡΑΓΚΟΣ Γεράσιμος του Ιωάννη
7) ΜΠΑΔΑΣ Ηλίας του Αναστασίου
8) ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Βηθλεέμ του Βασιλείου
9) ΝΤΑΛΑΚΟΥΡΑ Χρυσάνθη του Παναγιώτη
10) ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ Παναγιώτης του Χρήστου
11) ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννη
12) ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ Φώτιος του Λάμπρου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (ΔΗΜ.ΤΟ.) Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

1) ΚΟΝΤΟΜΗΤΣΟΣ Λάμπρος του Ιωάννη

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ (ΔΗΜ.ΤΟ.) Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

1) ΚΟΝΤΟΜΗΤΣΟΣ Φώτιος του Λάμπρου
2) ΚΟΝΤΟΜΗΤΣΟΥ Βασιλεία του Χρήστου
3) ΚΟΝΤΟΜΗΤΣΟΥ Δέσποινα του Ιωάννη
4) ΚΟΝΤΟΜΗΤΣΟΥ Χρυσούλα του Χρήστου
5) ΚΟΥΡΟΥ Μαρία του Σπυρίδωνος
6) ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου
7) ΜΠΟΥΡΟΣ Ιωάννης του Χρήστου
8) ΜΩΡΙΚΗ Μαρία του Λεωνίδα
9) ΡΕΚΑΣ Στυλιανός του Παναγιώτη
10) ΣΑΞΩΝΗΣ Ευάγγελος του Νικολάου
11) ΣΙΑΔΗΜΑΣ Κωνσταντίνος του Βασιλείου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (ΔΗΜ.ΤΟ.) ΑΚΤΙΟΥ – ΒΟΝΙΤΣΑΣ

1) ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννη

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ (ΔΗΜ.ΤΟ.) ΑΚΤΙΟΥ – ΒΟΝΙΤΣΑΣ

1) ΒΕΡΥΚΙΟΣ Ηλίας του Νικολάου
2) ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ Δημήτριος του Ευαγγέλου
3) ΓΟΥΡΖΗ Αθανασία του Αναστασίου
4) ΔΗΜΑΚΑΣ Δημήτριος του Γεωργίου
5) ΖΑΧΑΡΑΚΗ Μαρία του Γεωργίου
6) ΚΟΥΤΟΥΡΙΝΗΣ Δημήτριος του Μιχαήλ
7) ΛΙΒΑΣ Αναστάσιος του Αποστόλου
8) ΝΤΑΒΑΝΟΥ Βασιλική του Ευαγγέλου

Νέος πρόεδρος του ΕΟΔΥ ο Θεοκλής Ζαούτης

ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ
Χαριλάου Τρικούπη 26
30131 Αγρίνιο, GR
Τηλ: +30-2641039410
Email: info@sinidisi.gr