Δευτέρα, 15 Ιουλίου, 2024

Περιφέρειας

kupellouxos-panagriniakos-630x350

Κυπελλούχος Ερασιτεχνών Αιτωλοακαρνανίας με άρωμα… Παναιτωλικού ο Παναγρινιακός!

Η ομάδα του Χρυσοβαλάντη Ζώη πήρε προβάδισμα δύο τερμάτων από το πρώτο κιόλας ημίχρονο

zarkavelis

Συγχαρητήρια Αντιδήμαρχου Χρήστου Ζαρκαβέλη στον Παναγρινιακό για την κατάκτηση του Κυπέλλου ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας

Ο Αντιδήμαρχος Αγρινίου Χρήστος Ζαρκαβέλης συνεχάρη τον πρόεδρο,  τα μέλη του ΔΣ και τους αθλητές του Παναγρινιακού για την κατάκτηση  του Κυπέλλου της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας

Παναγρινιακός

Παναγρινιακός: Ηττήθηκε με 2-1 από τον Αστέρα Πετρίτη

Ο Παναγρινιακός ηττήθηκε με 2-1 από τον Αστέρα Πετριτή στο προτελευταίο παιχνίδι της φετινής σεζόν για τον 3ο όμιλο της Γ’ Εθνικής.

Κρόνος Αγρινίου

Άνοδος στην Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ για τον Κρόνο Αγρινίου

Την άνοδο για το πρωτάθλημα της  Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ πανηγύρισε ο Κρόνος Αγρινίου καθώς τερμάτισε στην πρώτη θέση στον όμιλο της.

apollon-dokimioy-aris-aitolikoy.

A' ΕΠΣΑ : Διακόπηκε το Απόλλων Δοκιμίου-Άρης Αιτωλικού, επεισόδια και σύλληψη

Άκρως επεισοδιακό ήταν το παιχνίδι της 11ης αγωνιστικής της Α’ ΕΠΣΑ, Απόλλων Δοκιμίου – Άρης Αιτωλικού, το οποίο διακόπηκε στο 59ο λεπτό μετά την επίτευξη του τρίτου τέρματος των γηπεδούχων (3-1) όταν άνθρωποι των φιλοξενούμενων εισήλθαν στον αγωνιστικό χώρο και κατευθύνθηκαν απειλητικά προς τον διαιτητή.