Το ψηφοδέλτιο του Γιώργου Καραμητσόπουλου

Καραμητσόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου

(Υποψήφιος Δήμαρχος Αγρινίου)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

Κάππας Γεράσιμος του Δημητρίου Πτυχιούχος Λογιστικής

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΑΓΡΙΝΙΟΥ

Βαμβακά- Φεγγούλη Ελεάνα του Πέτρου Τεχνολόγος Ακτινολόγος-Ιδιωτ. Υπάλληλος

Βελτσίστας Θωμάς του Νικολάου Μελισσοκόμος

Γκούβελου Παναγιώτα του Δημητρίου Πτυχιούχος Νοσηλευτικής

Θεοδώρου Βασιλική του Γεωργίου Ιδιωτική Υπάλληλος

Κόκκινου Αγνή συζ. Σταύρου του Αθανασίου Βιοτέχνης

Κολλιά Σπυριδούλα του Χαραλάμπους Κομμώτρια

Κορδίστε Αριστείρ (Αριστείδης) του Σωτήρ Οικοδόμος

Κουκούλης Κωνσταντίνος του Ευθυμίου Καθηγητής Πληροφορικής – Υπ. Διδάκτωρ

Πανεπιστημίου Πατρών

Κουτσοκώστας Νικόλαος του Χριστοφόρου Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής

Κωστοπούλου Μαρία του Ιωάννη Ιδιωτική Υπάλληλος

Λανοπούλου Μαρία του Κωνσταντίνου Καθηγήτρια Φιλόλογος

Λάσκαρης Θεόδωρος του Παναγιώτη Ψυκτικός – Αντιπρόεδρος Συλ.Ψυκτικών

Μάης Δημήτριος του Κωνσταντίνου Μηχανοτεχνίτης – Υπάλληλος ΤΟΕΒ

Μάντζιου Λαμπρινή του Χρήστου Βοηθός Αναισθησιολόγου

Οικονόμου Μιχαήλ του ΒασιλείουΗλεκτρολόγος Εγκαταστάσεων

Παμποράκης Εμμανουήλ του Πασχάλη Συνταξιούχος Καθηγητής Μαθηματικών

Παπασπυρόπουλος Κωνσταντίνος του Ανδρέα Ειδικός Γενικός Ιατρός

Πάστρας Αθανάσιος του Νικολάου Συνταξιούχος Εργοδηγός

Πολίτη Ρωμαλέα του Μιλτιάδη Καθηγήτρια Γαλλικής–Δρ. Γλωσσολογίας

Πανεπιστημίου Σορβόννης-Συγγραφέας

Σβίγγου Σπυριδούλα του Ιωάννη Υπάλληλος του Νοσοκομείου Αγρινίου

Σιώρος Νικόλαος του Παναγιώτη Ιδιωτικός Υπάλληλος

Σταυρέλου (Γερούκη) Σοφία του Φωτίου Ιδιωτική Υπάλληλος

Σφυρής Κωνσταντίνος του Επαμεινώνδα Ελαιοχρωματιστής

Ταλαμάγκας Βασίλειος του Γεωργίου Βιοκαλλιεργητής

Τζουβάρα Βασιλική του Ιωάννη Συνταξιούχος

Τσίντζου (Ροζίκ)Μαριάνα του Αθανασίου Βιολόγος – Εκπαιδευτικός Ειδικής Αγωγής

Τσοκάντας Χρήστος του Παναγιώτη Ελαιοχρωματιστής

Χαροκόπος Αλέξανδρος του Παναγιώτη Καθηγητής Θεολόγος – Νομικός

Χριστοδούλου-Μαρνέζου Πηνελόπη (Πόπη) του Χρήστου Υπάλληλος Νοσ. Αγρινίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΑΚΥΝΘΟΥ

Λανοπούλου Πηνελόπη (Πόπη) του Κωνσταντίνου Τ.Προϊσταμένη Τμήματος

Παιδικών Σταθμών και ΚΔΑΠ

Παπαευθυμίου Ηρακλής του Δημητρίου Ελεύθερος Επαγγελματίας (Αυτοκινητιστής)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΤΙΕΩΝ

Βελτσίστα Ευαγγελία (Λίτσα) του Νικολάου Ασφαλιστικός Σύμβουλος

Μπούσδρα Σωτηρία του Φωτίου Μαθηματικός –Εκπ/κός Ειδικής Αγωγής

Νικολάου Νικόλαος του Βασιλείου Σπουδαστής

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΣ

Λανόπουλος Θωμάς του Ιωάννη Δάσκαλος-Διευθυντής Δημοτικών Σχολείων

Παλαιογιάννη Ζωή του ΙωάννηΟικιακά

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Ιωάννου Ταξιάρχης του Δημητρίου Οδηγός – Χειριστής Μηχανημάτων

Καραμητσόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου Φοιτητής

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Σιάμος Ευάγγελος του Σπυρίδωνα Γραμματέας του Tμήματος Διαχείρισης

Περιβάλλοντος και Φυσ. Πόρων

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

Μαρνέζος Ευάγγελος του Εμμανουήλ Ελεύθερος Επαγγελματίας

(Γύψινες διακοσμήσεις)

Φραγκούλη Ειρήνη του Χρήστου Καθηγήτρια Μαθηματικών

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΜΠΥΛΙΩΝ

Μιζάλος Βλάσιος του Γεωργίου Ηθοποιός

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΡΑΤΟΥ

Αυτζόγλου Παναγιώτης του Αναστασίου Τεχνολόγος Γεωπόνος –  Υπάλληλος

Περιφ. Δυτικής Ελλάδας

Βαμβακάς Παναγιώτης του Πέτρου Ιδιωτικός Υπάλληλος

Πάτσης Ηλίας του Θωμά Άνεργος

Πόσο Παλιό είναι το Νέο;;