Το πρόγραμμα της Β΄ και Γ’ κατηγορίας της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας 2019-2020

Το πρόγραμμα όλων των ομίλων της Β΄ κατηγορίας και το πρόγραμμα της Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας

Β’ Κατηγορία – 1ος Όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ

Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ – Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ

Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

Β’ Κατηγορία – 2ος Όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ

Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ –

Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ

Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΡΕΠΟ: ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΡΕΠΟ: ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ

ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

Β’ Κατηγορία – 3ος Όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

Το πρόγραμμα της Γ΄ κατηγορίας

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ