Το πρόγραμμα της Α΄ Κατηγορίας της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας 2018-2019

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α΄ Κατηγορίας

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΡΕΠΟ: ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΡΕΠΟ: ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: Α.Ο ΡΗΓΑΝΑ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

nafpaktianews.gr

AEK: Μπακάκης έως το 2023