Τι πήραν οι υποψήφιοι της Ν.Δ στο Θέρμο

Πρόεδρος Νομαρχιακής Επιτροπής ΟΝΝΕΔ Αιτ/νιας

Αβακούμ Χρήστος 6

Κοντομήτσος Λάμπρος 2

Μαρίνου Νικολίνα 5

Σύνεδροι 10ου τακτικού συνεδρίου ΟΝΝΕΔ Νομαρχιακής Επιτροπής Αιτ/νιας

Αθανασιάδης Αλέξανδρος 2

Αθανασούλη Θεοδώρα 3

Βλαχάκης Χριστόφορος 3

Γεροδήμος Σταύρος 2

Γεωργακόπουλος Αθανάσιος 5

Παναδοπούλου Γεωργία 3

Γρέρκης Αθανάσιος 4

Ευαγγέλου Γιώργος 6

Ευαγγέλου Ευάγγελος 2

Ζαβιτσάνος Σωτήρης 4

Ζωγράφου Παρασκευή 3 Ιωάννου Μαρία 5

Κατσούλης Κών/νος 1

Λειβαδίτη Αθανασία 3

Μόσχος Δημήτριος 7

Παπάγιωργας Παναγιώτης 4

Πετροτζόγλη Σπυριδούλα 5

Σαραντίδη Δήμητρα 0

Σταράμος Γιώργος  4

Στεργίου Ελευθερία 5

Τρομπούκης Κων/νος 5

Τσαλαφούτας Γιώργος 1

Φούκας Θεόδωρος 1

Πενταμελές Συμβούλιο ΔΗΜ.ΤΟ ΟΝΕΔ Θέρμου

Αγγελάκης Κων/νος 2

Κόκκοτος Γιώργος 9

Λάμπος Γιάννης

Ρόντι Παναγιώτης

Νομαρχιακή Οργάνωση Αιτ/νιας – Γενικός Πίνακας Υποψηφίων Ανδρών και Γυναικών 

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ                        ΓΕΩΡΓΙΟΣ      22

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ       4

ΒΡΑΧΩΡΙΤΗΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       2

ΓΚΟΥΒΑΣ       ΣΠΥΡΙΔΩΝ     1

ΓΟΥΔΑΣ          ΜΙΧΑΛΗΣ       10

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ       5

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ       0

ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ   ΖΑΧΑΡΙΑΣ      2

ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     7

ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   1

ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       34

ΚΟΣΤΑΛΟΣ     ΑΝΔΡΕΑΣ       4

ΜΑΓΓΙΝΑΣ     ΑΝΔΡΕΑΣ       3

ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       0

ΜΑΛΑΒΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  1

ΜΠΕΛΕΚΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ       2

ΜΠΟΝΗΣ        ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    3

ΜΠΟΥΡΔΟΥΝΗΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ       0

ΝΑΟΥΜΗΣ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ     1

ΝΙΚΟΛΑΟΥ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  0

ΝΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   0

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ       ΑΓΓΕΛΟΣ        5

ΠΑΣΙΣΗΣ        ΑΝΔΡΕΑΣ       17

ΠΕΤΡΟΤΖΟΓΛΟΥ       ΝΙΚΟΛΑΣ        1

ΠΟΛΥΘΟΔΩΡΑΚΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ          0

ΡΟΙΔΗΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ      13

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ       ΑΓΓΕΛΟΣ        0

ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      0

ΤΖΕΦΡΥΟΣ    ΒΑΣΙΛΗΣ        44

ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ       2

ΤΣΑΜΗΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  0

ΤΣΙΑΒΙΚΟΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       1

ΤΣΙΡΩΝΗΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       1

ΦΡΑΙΜΗΣ       ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            3

ΥΠΟΨ.ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.Τ.Ο ΘΕΡΜΟΥ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 65

 

ΥΠΟΨ.ΜΕΛΗ ΔΗΜ.Τ.Ε.ΘΕΡΜΟΥ

ΒΕΛΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       26

ΓΡΟΜΗΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   12

ΔΗΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         22

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    12

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΣΟ  33

ΜΠΕΣΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          22

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       40

ΡΑΣΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ              16

ΣΑΚΟΥΛΗ ΠΟΛΥΝΙΚΗ

Λόγω ποσόστωσης στον ειδικό πίνακα αποκλειστικά υποψήφιων γυναικών (Θέρμου) εκλέγονται και οι 9 γυναίκες. Συγκεκριμένα, οι ψήφοι τους έχουν ως εξής:

ΕΙΔΗΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΚΕΛΙΣΤΙΚΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΚΑΒΑΔΑ – ΣΤΑΡΑΜΟΥ            ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  5

ΜΑΡΓΕΤΗ – ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΛΟΥ           ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2

ΜΑΤΣΙΚΑ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ            1

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ       ΦΩΤΕΙΝΗ                   2

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ         ΜΑΡΙΑ                                    17

ΤΖΑΜΑΛΗ      ΔΗΜΗΤΡΑ                              3

ΤΣΟΛΚΑ         ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                          7

ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ            ΜΑΡΙΑ                                    19

ΧΡΥΣΑ-ΣΚΟΥΦΗ       ΑΘΗΝΑ                       0