Στη σκιώδεις κυβέρνηση του ΠΑΣΟΚ ο Αγρινιώτης Χρήστος Κωστακόπουλος!

Χρήστος Κωστακόπουλος
Χρήστος Κωστακόπουλος

ΤΟ ΠΑΣΟΚ ανακοίνωσε τα πρόσωπα που θα στελεχώσουν τον κόμμα της Χαριλάου Τρικούπη

Διαβάστε αναλυτικά:

1.ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ – ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ & ΔΙΚΤΥΑ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ

 

1.1 Δημόσιων Υποδομών
Γραμματέας ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μέλη Γραμματείας ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΟΣ
  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  ΗΛΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΤΑΣΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΒΙΚΥ
  ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ
  ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ ΠΑΡΗΣ

 

 

1.2. Μεταφορών & Δικτύων
Γραμματέας ΡΩΣΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μέλη Γραμματείας ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 
  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΑΣΟΣ
  ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΠΙΤΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΣΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΥΦΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  ΧΡΙΣΤΟΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

 

1.3.Περιφερειακού Σχεδιασμού 
Γραμματέας ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΜΑΧΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Μέλη Γραμματείας ΓΟΝΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΔΟΥΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
  ΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
  ΤΑΒΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

 

  1. ΝΕΟ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

 

2.1.Τουρισμός
Γραμματέας ΜΠΟΚΕΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΚΑΛΟΠΠΙΤΑΣ ΒΑΪΟΣ
Μέλη Γραμματείας ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ
  ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  ΠΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΠΕΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
  ΣΑΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

2.2.Ναυτιλίας:
Γραμματέας ΧΑΛΑΤΣΗ ΕΦΗ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μέλη Γραμματείας ΒΑΡΤΕΛΑΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
  ΕΥΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΑΚΗ
  ΛΑΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
  ΛΕΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
  ΧΛΩΜΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

 

 

2.3.Περιβάλλοντος & διαχείρισης των φυσικών πόρων:
Γραμματέας ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΤΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ
Μέλη Γραμματείας ΒΑΒΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
  ΚΑΤΑΒΟΥΤΑΣ ΗΛΙΑΣ
  ΜΑΚΡΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  ΜΑΝΙΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
  ΣΙΤΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
  ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΟΔΩΡΟΣ
  ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

 

2.4.Ενέργειας
Γραμματέας ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
Μέλη Γραμματείας ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
  ΒΑΚΙΡΛΗΣ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
  ΔΟΥΚΑΣ ΧΑΡΗΣ
  ΖΑΚΟΛΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  ΝΤΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
  ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΤΑΣΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 

 

2.5.Πολιτικής Νησιωτικών Χώρων
Γραμματέας ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΚΑΠΕΤΑΝΑΣ.ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μέλη Γραμματείας ΒΥΛΛΑΣ ΜΑΝΘΟΣ
  ΖΟΥΛΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
  ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
  ΛΕΠΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
  ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΠΡΩΤΟΛΑΤΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ
  ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ

 

 

2.6.Πολιτικές Ανάπτυξης Υπαίθρου
Γραμματέας ΚΟΡΑΣΙΔΗΣ ΜΟΣΧΟΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ
Μέλη Γραμματείας BARAZI LARA
  ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΝΟΣ
  ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΚΟΥΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
  ΜΑΝΕΤΑΣ ΝΙΚΟΣ
  ΜΠΟΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ

 

 

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ-ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ & ΕΠΕΝΔΥΣΕΩΝ

 

3.1.Οικονομίας, ανάπτυξης και ανταγωνιστικότητας
Γραμματέας ΡΟΥΠΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
Μέλη Γραμματείας
  ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
  ΓΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
  ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ ΑΡΗΣ
  ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  ΝΤΑΣΙΟΥ ΣΤΕΛΙΝΑ
  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ
  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΣ
  ΠΑΠΑΡΣΕΝΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
  ΠΑΧΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  ΡΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
  ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  ΧΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
  ΨΥΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
  ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

3.2 Έρευνας – καινοτομίας – start up επιχειρήσεων
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
Μέλη Γραμματείας ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
  ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
  ΚΑΤΑΒΟΥΤΑΣ ΗΛΙΑΣ
  ΚΑΤΕΡΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  ΚΟΥΣΤΕΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΠΡΙΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
  ΣΤΡΟΥΖΑ ΑΘΗΝΑ
  ΤΖΑΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

 

 4.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ

 

Οικονομικών
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΙΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΓΕΡΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Μέλη Γραμματείας ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΑΡΣΕΝΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  ΖΑΧΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΖΕΚΕΝΤΕΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
  ΙΖΔΡΑΣ  ΑΝΕΣΤΗΣ
  ΚΑΡΤΣΑΓΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ
  ΚΟΚΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
  ΚΡΥΟΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  ΣΑΜΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
  ΣΑΡΕΛΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
  ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΤΑΚΗΣ
  ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  ΤΟΥΝΤΑΣ ΑΚΗΣ
 
  ΦΡΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

 

 

5.ΙΣΧΥΡΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ

 

5.1.Εργασίας, καταπολέμησης της ανεργίας της φτώχειας & του κοινωνικού αποκλεισμού
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μέλη Γραμματείας ΔΕΔΟΥΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
  ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΜΕΡΟΠΗ
  ΚΟΥΡΤΗΣ ΤΑΣΟΣ
  ΜΑΡΚΟΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΜΠΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
  ΜΠΕΚΟΥ ΕΦΗ
  ΜΠΙΘΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  ΝΤΕΠΗ ΓΙΟΥΛΗ
  ΠΑΣΠΑΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΣΚΛΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  ΣΤΡΑΤΗΝΑΚΗ ΑΝΝΑ
  ΤΣΙΜΠΟΣ ΚΛΕΩΝ

 

 

5.2. Υγείας
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΖΩΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
Μέλη Γραμματείας ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
  ΓΑΡΔΙΚΟΥ ΒΑΝΕΣΑ
  ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑ ΠΕΝΝΥ
  ΔΟΛΙΩΤΗΣ  ΧΑΡΗΣ
  ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
  ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
  ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ
  ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
  ΚΟΥΡΟΥΒΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΛΑΟΠΟΔΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ
  ΛΙΝΤΖΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΓΑΘΗ
  ΜΑΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
  ΜΑΛΛΙΩΡΗ ΜΕΝΗ
  ΜΙΧΑΛΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  ΜΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  ΜΠΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΞΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
  ΣΕΠΕΤΗΣ  ΤΑΣΟΣ
  ΤΣΙΩΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
  ΤΣΟΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

6.ΠΑΙΔΕΙΑΣ – ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

 

6.1.Παιδείας
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΛΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μέλη Γραμματείας ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ
  ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΜΑΝΩΛΗΣ
  ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ ΖΩΗ
  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΔΡΟΥΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  ΙΑΤΡΟΥ ΝΙΚΟΣ
  ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
  ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΚΑΡΑΚΥΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
  ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
  ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
  ΡΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΡΟΔΗ ΕΛΕΝΗ
  ΣΑΓΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
  ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ
  ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΔΩΡΑ
  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

 

 

6.2.Πολιτισμού
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
Μέλη Γραμματείας ΔΙΓΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
  ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
  ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
  ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
  ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

 

 

6.3. Αθλητισμού
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
Μέλη Γραμματείας ΓΚΟΥΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
  ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
  ΚΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  ΚΟΛΥΜΠΑΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  ΚΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  ΛΟΥΠΕΤΗΣ ΘΩΜΑΣ
  ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΣΗΦΗΣ
  ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  ΡΑΠΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
  ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
  ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΝΟΣ
  ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  ΨΑΡΡΑΣ ΣΑΚΗΣ

 

 

 

7.ΑΝΟΙΧΤΗ ΔΙΚΑΙΗ & ΑΣΦΑΛΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑ

  

7.1. Ανθρωπίνων δικαιωμάτων & μεταναστευτικής πολιτικής Δικαιοσύνης
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΗΜΑΔΑΜΑ ΖΕΦΗ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Μέλη Γραμματείας ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  ΑΙΒΑΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
  ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΑΝΤΡΙΑΤΙΚ ΑΡΙΦΗ
  ΒΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
  ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΓΓΕΛΟΣ
  ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
  ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ
  ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
  ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΑΘΗΝΑ
  ΠΡΟΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
  ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΛΙΛΑ
  ΧΑΡΑΚΤΗΝΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

 

 

 

 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

7.2.Δικαιοσύνης
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
Μέλη Γραμματείας ΑΒΕΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ
  ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ
  ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΡΕΝΙΑ
  ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ ΑΝΝΑ
  ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
  ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
  ΚΕΦΑΛΗ ΕΛΕΝΗ
  ΚΛΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ
  ΚΟΣΜΕΤΟΥ ΛΟΛΑ – ΜΑΡΙΑ
  ΚΟΥΤΣΟΥΛΕΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
  ΜΗΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΜΑΤΙΝΑ
  ΧΑΡΑΚΤΗΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΧΟΝΔΟΡΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

 

 

7.3.Προστασίας του πολίτη
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΨΩΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
Μέλη Γραμματείας ΑΓΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
  ΓΟΓΟΛΟΣ ΔΗΜΟΣ
  ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ
  ΡΗΓΑΣ ΝΙΚΟΣ
  ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  ΣΦΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
  ΤΟΛΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
  ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΧΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΣ
  ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

 

 

8.ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ

  

8.1 Διοικητικής Μεταρρύθμισης
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΒΗ
Μέλη Γραμματείας ΒΑΝΙΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
ΒΑΡΔΑΒΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
  ΒΩΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ- ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΔΟΛΓΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
  ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΑΝΘΗ
  ΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ   ΕΦΗ
  ΤΣΙΧΛΗ ΓΙΑΝΝΑ

 

8.2 Αυτοδιοίκησης & Αποκέντρωσης
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ
Μέλη Γραμματείας ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΟΣ
  ΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  ΓΑΡΔΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  ΖΕΜΠΙΛΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  ΜΑΙΣΤΡΟΣ ΠΑΝΟΣ
  ΜΥΡΙΑΛΗ ΧΡΥΣΑ
  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΙΝΑ
  ΠΑΣΣΑ ΜΑΡΙΑ
  ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
  ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

 

8.3.Ψηφιακής σύγκλισης & ηλεκτρονικής διακυβέρνησης
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
Μέλη Γραμματείας ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  ΚΙΟΜΟΥΡΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΝΑΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
  ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΚΗΣ

 

 

9.Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ  

 

9.1.Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σχέσεων
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΣΟΥΛΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Μέλη Γραμματείας ISSA MUSHAHWAR
  ΓΚΑΖΟΥΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ
  ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ

 

 

9.2. ΑΜΥΝΑΣ
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΟΡΟΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
Αναπληρωτής Γραμματέας ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Μέλη Γραμματείας ΒΑΧΑΒΙΟΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
  ΚΑΛΛΙΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
  ΝΟΥΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

 

 

ΤΟΜΕΙΣ ΔΡΑΣΗΣ

ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μέλη Γραμματείας ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
 
  ΓΑΤΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
  ΔΗΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
  ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
  ΚΑΤΣΙΚΑΡΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
  ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ
  ΞΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
  ΣΜΕΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΧΕΙΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ
  ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

 

ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΟ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μέλη Γραμματείας ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΑΠΕΡΓΗΣ ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ
  ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΔΟΛΓΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
  ΖΕΡΒΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
  ΖΩΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
  ΚΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΜΠΕΛΙΤΣΗ  ΤΟΥΛΑ
  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  ΣΚΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
  ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  ΣΥΡΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  ΤΣΑΡΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΩΝ
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΜHΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
Μέλη Γραμματείας ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
  ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
  ΓΚΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  ΖΙΩΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
  ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
  ΚΟΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
  ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
  ΜΠΟΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
  ΠΑΠΑΖΩΗ ΝΑΝΣΥ
  ΠΟΛΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

 

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΦΑΡΜΑΚΗ – ΓΚΕΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Μέλη Γραμματείας ΓΚΙΝΑΛΑ ΕΛΕΝΗ
  ΚΑΛΠΑΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
  ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ
  ΚΑΝΤΑ ΣΟΦΙΑ
  ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
  ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ ΝΤΙΝΑ
  ΛΥΣΣΑΡΗ ΜΑΡΑ
  ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΡΑΝΙΑ
  ΠΕΡΛΕΠΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  ΣΑΜΙΩΤΗ ΒΙΚΥ
  ΣΦΥΡΗ ΣΙΣΣΥ

 

 

ΕΒΕ
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΟΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Μέλη Γραμματείας ΓΙΓΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
  ΓΚΡΙΜΟΤΣΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ
  ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  ΜΑΡΕΤΣΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  ΜΑΥΡΟΥΚΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
  ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
  ΡΑΤΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
  ΣΑΡΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΣ
  ΤΣΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΑΓΡΟΤΙΚΟ
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
Μέλη Γραμματείας ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΚΑΣΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΚΙΣΣΑΣ ΑΛΚΗΣ
  ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΘΩΜΑΣ
  ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΓΑΘΗ
  ΜΑΛΓΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  ΣΠΑΘΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
  ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
  ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
  ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑ

 

 

ΑΠΟΔΗΜΟΣ
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Μέλη Γραμματείας ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΒΑΤΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΓΑΡΥΦΑΛΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
  ΔΡΟΣΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
  ΚΑΤΣΙΚΕΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  ΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  ΜΙΣΟΠΑΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΣΤΑΜΑΤΗ ΒΑΣΩ
  ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
  ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  ΦΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΚΡΕΩΝ

 

 

ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΙΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ
Μέλη Γραμματείας ΑΛΒΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΝΙΚΗ
  ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  ΔΑΛΛΑΠΟΡΤΑ ΑΝΝΑ
  ΖΩΝΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
  ΚΙΣΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ
  ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
  ΜΑΡΚΟΣΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  ΜΠΑΣΙΑ ΑΜΑΛΙΑ
  ΜΠΙΛΙΑΝΗ ΣΑΝΤΗ
  ΠΑΜΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  ΣΑΚΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  ΣΕΝΕΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
  ΤΖΙΑΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΤΖΟΜΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΧΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

thecaller.gr