Μεγάλη νίκη του Ναυπακτιακού, εντός έδρας συντριβή της Φλωριάδας

Δύο στα δύο για τον Εθνικό που κέρδισε με 1-0 εντός έδρας τον Αμπελακιακό. Καταιγιστικός ο Πανσερραϊκός, γκέλες για Νίκη Βόλου, Αιγάλεω. Πήρε το ντέρμπι της Ηλείας ο Πανηλειακός. 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

3η αγωνιστική

ΑΕ Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης 1-2

Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου 0-0

Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κοσμίου 0-0

Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης 1-0

Άρης Αβάτου – Καβάλα 0-0

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 4-2

Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης 4-1

Επόμενη Αγωνιστική (21/10)

Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου

Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς

Καβάλα -Πανσερραϊκός

Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου

Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΠΑΟΚ Κοσμίου – ΑΕ Καλαμπακίου

2ος όμιλος

3η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς 0-1

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0

Βέροια – Τρίγλια 0-0

Εδεσσαϊκός – Γιαννιτσά 1-2

Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός 3-2

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου 0-0

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας 0-0

Επόμενη Αγωνιστική (21/10)

Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων

Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων

Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός

Νίκη Αγκαθιάς – Γιαννιτσά

Τρίγλια – Μελιτέας Μελίτης

3ος όμιλος

3η αγωνιστική

Αχέροντας Καναλακίου – Τηλυκράτης 1-1

Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων 0-0

Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός 2-1

Ναυπακτιακός – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1

Σούλι Παραμυθιάς – Θρίαμβος Σερβιανών 1-0

Φλωριάδα – Λευκίμμη 0-4

Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα

Επόμενη Αγωνιστική (21/10)

Θεσπρωτός – Αχέροντας Καναλακίου

Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθιάς

Λευκίμμη – Γρεβενά Αεράτα

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβιανών

Τηλυκράτης – Μακεδονικός Σιάτιστας

Φλωριάδα – Μακεδονικός Φούφα

Ρεπό: Ναυπακτιακός

4ος όμιλος

3η αγωνιστική

Αλμυρός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1

ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου 1-1

Απόλλων Μακρυχωρίου – Στυλίδα 1-2

Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς 1-0

Μετέωρα Καλαμπάκας – Αναγέννηση Καρδίτσας 5-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός 2-1

Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός 5-1

Επόμενη Αγωνιστική (21/10)

Αλμυρός – ΑΟ Σελλάνων

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου

Στυλίδα – Αστέρας Ιτέας

Φωκικός – Μετέωρα Καλαμπάκας

5ος όμιλος

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Πειραιά – Νεάπολη 1-0

Ατσαλένιος – Προοδευτική 1-0

Εθνικός – Αμπελακιακός 1-0

Ιωνικός – Κερατσίνι 0-1

ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-0

Παλαιόχωρα – Γιούχτας 0-2

Ρεπό: Επισκοπή

Επόμενη Αγωνιστική (21/10)

Αμπελακιακός – Επισκοπή

Γιούχτας – ΟΦ Ιεράπετρας

Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά

Κερατσίνι – Παλαιόχωρα

Νεάπολη – Ιωνικός

Προοδευτική – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: Ατσαλένιος

6ος όμιλος

3η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Αχαρναϊκός 2-0

Διαγόρας Ρόδου – Ιάλυσος Ρόδου 0-1

Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός 0-3

Νίκη Τραγανού – Παναιγιάλειος 1-4

Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας 3-2

Φοίβος Κρεμαστής – Αστέρας Αμαλιάδας 0-0

Ρεπό: Πανμοβριακός Ριόλου

Επόμενη Αγωνιστική (21/10)

Αχαρναϊκός – Πανμοβριακός Ριόλου

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Διαγόρας Ρόδου

Ιάλυσος Ρόδου – Νίκη Τραγανού

Παλληνιακός – Φοίβος Κρεμαστής

Παναιγιάλειος – Θύελλα Ραφήνας

ΠΑΟ – Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό: Πανηλειακός

7ος όμιλος

3η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Αιγάλεω 1-1

Άγιος Ιερόθεος – Χαλκίδα 3-0

Απόλλων Ερέτριας – Θύελλα Καμαρίου 1-4

Κόρινθος – Αιολικός 0-1

Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός 2-0

Χαραυγιακός – Καλλιθέα 2-0

Επόμενη Αγωνιστική (21/10)

Αιγάλεω – Πανθηραϊκός

Αιολικός – Άγιος Ιερόθεος

Απόλλων Ερέτριας – Χαραυγιακός

Ηλυσιακός – Χαλκίδα

Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι

Καλλιθέα – Κόρινθος

8ος όμιλος

3η αγωνιστική

Αμβρυσσέας Διστόμου – Καταστάρι 0-0

ΑΟ Εικοσιμίας – Καλαμάτα 0-4

ΑΟ Υπάτου – Ένωση Πελλάνας 0-1

Αστέρας Βλαχιώτη – Παναρκαδικός 2-2

Ένωση Ερμιονίδας – Ένωση Λέρνας 1-0

Πάμισος Μεσσήνης – Μανδραϊκός 1-2

Παναργειακός – Ασπρόπυργος 1-0

Επόμενη Αγωνιστική (21/10)

Ένωση Λέρνας – Αστέρας Βλαχιώτη

Ένωση Πελλάνας – Ασπρόπυργος

Καλαμάτα – Παναργειακός

Καταστάρι – ΑΟ Υπάτου

Μανδραϊκός – Αμβρυσσέας Διστόμου

Πάμισος Μεσσήνης – Ένωση Ερμιονίδας

Παναρκαδικός – ΑΟ Εικοσιμίας

sdna.gr

Πανηγυρική υποδοχή της Νίκης Λευκάδας (ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ)