Λαϊκός αγώνας δρόμου Νεάπολης Αγρινίου – Αναλυτικά τα αποτελέσματα

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε η διεξαγωγή του 23ου λαϊκού αγώνα δρόμου 10km Νεαπόλεως Αγρινίου και των συνοδών αγώνων δυναμικού βαδίσματος 7km και του παιδικού αγώνα 2km που διοργάνωσε ο Σύλλογος Δρομέων Υγείας Αγρινίου σε συνεργασία με το Δήμο Αγρινίου υπό τη αιγίδα της ΕΟΣΛΜΑ-Υ.

Νικητές στον αγώνα των 10km αναδείχθηκαν:

  • Άνδρες
  1. Λίμπας Θεόδωρος του ΑΣ ΥΔΡΙΑ Αθηνών με 37΄:52’’
  2. Μουρτζιάπης Ευάγγελος του Marathon Club με 37΄:55’’
  3. Καρέτσος Ιωάννης του Σ.Δ.Υ. Ιεράς Πόλεως Μεσολογγίου με 38΄:25’’
  • Γυναίκες
  1. Τζαλοκώστα Δήμητρα, ανεξάρτητη, με 44΄:42’’
  2. Μπουκουβάλα Νίκη του Σ.Δ.Υ. Αγρινίου με 46΄:25’’
  3. Ζωναρά Άννα του Agrinio Running Team με 49΄:54’’

Αναλυτικά αποτελέσματα του αγώνα παρακάτω..

Ευχαριστούμε τους χορηγούς μας, που όπως κάθε χρόνο καλύπτουν ένα σημαντικό μέρος των εξόδων της διοργάνωσης, όλους τους συμμετέχοντες δρομείς για την αγωνιστική τους παρουσία υπό υψηλές θερμοκρασίες και κυρίως τους επώνυμους και ανώνυμους εθελοντές που συμβάλλουν διαχρονικά με την ενεργή συμμετοχή τους στη πραγματοποίηση του αγώνα.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – 23ου ΛΑΪΚΟΥ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΓΡΙΝΙΟΥ   7Km ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΒΑΔΗΝ (17/06/2017)
Α/Α BIB ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΗΜΕΡ. ΓΕΝ/ΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΗ
1 4 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1985 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2 28 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
3 3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 Π.ΠΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΒΛΑΧΕΡΝΑ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
4 10 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΙΣΜΗΝΗ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΤΡΙΑΝΤΕΪΚΑ
5 24 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1967 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
6 25 ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1942 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
7 26 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ 1968 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
8 9 ΚΑΡΑΝΤΑΛΗ ΞΕΝΙΑ 1982 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
9 18 ΚΟΤΕΛΙΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Μ. ΧΩΡΑ
10 5 ΚΟΥΤΣΟΘΑΝΑΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟ
11 21 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΝΕΑΠΟΛΞ
12 14 ΚΡΕΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟ
13 17 ΛΕΟΝΤΙΤΗΣ ΝΕΦΕΛΗ 2005 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Μ. ΧΩΡΑ
14 16 ΛΕΟΝΤΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Μ. ΧΩΡΑ
15 11 ΜΑΚΕΔΟΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
16 2 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΤΡΙΑΝΤΕΪΚΑ
17 27 ΜΑΡΓΩΝΗ ΕΛΕΝΗ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΤΡΙΑΝΤΕΪΚΑ
18 29 ΜΟΛΩΝΗ ΛΙΤΣΑ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
19 19 ΜΟΥΣΟΥΝΤΑ ΕΛΕΝΗ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Μ. ΧΩΡΑ
20 30 ΜΟΥΣΤΡΟΥΦΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΤΡΙΑΝΤΕΪΚΑ
21 12 ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΕΦΗ 2001 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
22 13 ΡΙΚΑΤΣΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΤΡΙΑΝΤΕΪΚΑ
23 20 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΝΕΑΠΟΛΞ
24 8 ΣΩΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1972 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
25 1 ΤΖΙΚΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2003 ΝΕΑΠΟΛΞ
26 23 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1953 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
27 22 ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1960 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
28 15 ΦΟΥΡΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟ
29 6 ΧΑΪΝΤΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
30 7 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ

 

Α

BIB ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΗΜΕΡ. ΓΕΝ/ΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΗ
1 5 ΛΙΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1985 ΑΣ ΥΔΡΙΑ ΠΑΤΡΑ
2 16 ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1982 MARATHON

CLUB)

ΑΓΡΙΝΙΟ
3 1 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΣΔΥ ΙΕΡΑΣ

ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΜΕΣΟ-

ΛΟΓΓΙ

4 44 ΓΡΙΒΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1975 MARATHON

CLUB)

ΑΣΤΑΚΟΣ
5 11 GOBEL SYLVAIN 1968 ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ -ΜΟΝΩΣΕΙΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
6 85 ΚΑΨΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
7 24 ΑΡΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8 27 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
9 56 ΤΣΙΑΒΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
10 23 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΡΤΑ
11 59 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
12 29 ΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΜΦΙ-

ΛΟΧΙΑ

13 75 ΚΟΝΤΑΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1960 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
14 3 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1968 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΑΤΟΥΝΑ
15 86 ΚΡΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1972 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
16 55 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ 1982 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
17 10 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1970 ΓΕΑ RUNNING TEAM ΑΓΡΙΝΙΟ
18 31 ΣΙΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1972 ΓΕΑ RUNNING TEAM ΑΓΡΙΝΙΟ
19 46 ΚΑΤΕΦΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ 1967 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
20 60 ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21 88 ΡΟΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1975 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
22 2 ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1969 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
23 69 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1973 LEPANTO-

RUNNERS

ΝΑΥΠΑ-ΚΤΟΣ
24 67 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1977 LEPANTO-

RUNNERS

ΝΑΥΠΑ-ΚΤΟΣ
25 89 ΣΙΑΛΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26 83 ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
27 96 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
28 30 ΤΑΝΤΑΡΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΜΦΙ-

ΛΟΧΙΑ

29 66 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 101 ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΕΛΑΙΟ-

ΦΥΤΟ

31 42 ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟ-

ΦΥΤΟ

32 7 ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1983 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
33 91 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1955 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
34 25 ΤΣΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
35 32 ΖΩΝΑΡΑ ΑΝΝΑ 1971 AGRINIO

RUNNER TEAM

ΑΓΡΙΝΙΟ
36 84 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37 70 ΚΑΒΑΘΑ-ΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
38 36 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1950 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
39 87 ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1969 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
40 37 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
41 100 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΕΛΑΙΟ-

ΦΥΤΟ

42 28 ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
43 19 ΖΩΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
44 47 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
45 33 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 ΓΕΑ RUNNING TEAM ΑΓΡΙΝΙΟ
46 4 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
47 49 ΧΑΜΠΑΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1972 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
48 8 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1969 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
49 92 ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50 79 ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
51 35 ΜΠΕΣΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1968 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
52 34 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
53 20 ΦΛΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1965 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
54 90 ΜΟΥΤΕΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1967 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
55 93 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1964 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
56 94 ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1960 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
57 95 ΓΡΑΝΙΤΣΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1960 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
58 26 ΚΟΥΡΜΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59 15 ΘΑΝΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
60 17 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
61 81 ΜΠΡΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
62 80 ΠΑΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
63 14 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1955 ΣΔΥΠ ΠΑΤΡΑ
64 45 ΜΙΚΕΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1964 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΣΤΑΚΟΣ
65 77 ΓΟΝΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 LEPANTO-

RUNNERS

ΝΑΥΠ-

ΑΚΤΟΣ

66 6 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1960 ΕΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
67 18 ΠΕΛΕΚΗ ΛΙΤΣΑ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΝΑΥΠ-ΑΚΤΟΣ
68 97 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1956 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
69 54 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
70 53 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1963 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
71 62 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 Σ.Μ.Α. Η ΖΕΥΞΗ ΠΑΤΡΑ
72 73 ΚΑΪΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1966 ΣΔ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
73 76 ΓΚΟΥΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1972 AGRINIO

RUNNER TEAM

ΑΓΡΙΝΙΟ
74 98 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1954 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
75 61 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1960 Σ.Μ.Α. Η ΖΕΥΞΗ ΠΑΤΡΑ
76 22 ΤΣΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΝΑΥΠ-ΑΚΤΟΣ
77 13 ΧΑΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΠΑΝΑΓΙΑ ΒΛΑΧΕΡΝΑ ΑΓΡΙΝΙΟ
78 71 ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 1959 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
79 39 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
80 21 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
81 74 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΣΔ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ
82 9 ΝΤΖΟΥΦΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
83 41 ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
84 99 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1961 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟ-

ΦΥΤΟ

85 57 ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86 64 ΚΩΛΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1949 Σ.Μ.Α. Η ΖΕΥΞΗ ΠΑΤΡΑ
87 78 ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟ-

ΦΥΤΟ

88 40 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
89 63 ΣΚΟΥΖΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1959 Σ.Μ.Α. Η ΖΕΥΞΗ ΠΑΤΡΑ
90 38 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1972 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΘΗΝΑ
91 68 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1942 LEPANTO-RUNNERS ΝΑΥΠΑ-ΚΤΟΣ
92 82 ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1964 ΔΑΦΝΗ Ζ

ΑΠΑΝΤΗ

ΝΕΑΠΟΛΗ
93 43 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
94 102 ΛΙΟΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95 72 ΣΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
96 65 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
97 58 ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
98 48 ΧΑΪΝΤΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
99 51 ΒΕΛΑΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΕΓ. ΧΩΡΑ
100 52 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2000 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
101 50 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΒΛΑΧΕΡΝΑΣ ΕΛΑΙΟ-ΦΥΤΟ
102 12 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 1966 ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ -ΜΟΝΩΣΕΙΣ ΠΡΕΒΕΖΑ

Ιόνια Οδός: «Μια ανάσα» για να δοθεί το Μενίδι (ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ)