Γ’ Εθνική: Ισοπαλίες για Ναυπακτιακό και Φλωριάδα

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των ομίλων:

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αλέξανδρος Κιλκίς-Αετός Ορφανού 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Πανσερραϊκός-Κεραυνός Πέρνης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Καλαμπακίου-Εθνικός Σιδηροκάστρου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΠΑΟ Κοσμίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ορφέας Ξάνθης-Ασπίδα Ξάνθης 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Βέροια 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ολυμπιακός Κυμίνων-Άρης Παλαιοχωρίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μελιτέας Μελίτης-Αλμωπός Αριδαίας 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αγροτικός Αστέρας-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εδεσσαϊκος-ΠΟ Τρίγλιας 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Γιαννιτσά-Ερμής Αμυνταίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Αγκαθιάς-Μακεδονικός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γρεβενά Αεράτα-ΑΟ Φλωριάδας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός Σιάτιστας-Θεσπρωτός 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Λευκίμμης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (13:00)
Σούλι Παραμυθιάς-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Κρόνος Αργυράδων 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων-Απόλλων Μακρυχωρίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΓΣ Αλμυρός 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Ιτέας-Νίκη Βόλου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Μετέωρα-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Στυλίδας 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πιερικός-Φωκικός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Καρδίτσας-Θησέας Αγριάς 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-Ιωνικός 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Επισκοπή-Εθνικός 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Νεάπολης 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΟ Ατσαλένιου-Αμπελακιακός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΟΦ Ιεράπετρας-Κερατσίνι 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Προοδευτική-Γιούχτας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Τραγανού 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Πέμπτη 25/10-13:00)
Πανμοβριακός Ριόλου-Διαγόρας Βραχνέικων 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Ραφήνας-Ιάλυσος 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Πανηλειακός-Αχαρναϊκός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίβος Κρεμαστής-Παναιγιάλειος 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (15:30)
ΠΑΟ Βάρδας-Παλληνιακός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

7ος όμιλος

*Ο εν λόγω όμιλος κάνει το πρώτου του ρεπό (έχει ακόμη δύο διακοπές: στις 27/1 και στις 10/3) κι αυτό διότι είναι ο μοναδικός που απαρτίζεται από 12 ομάδες.

8ος όμιλος

ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Βλαχιώτη 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αμβρυσσέας Διστόμου-Πάμισος 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΕ Λέρνας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (14:00)
ΑΟ Υπάτου-Μανδραϊκός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παναργειακός-Παναρκαδικός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ασπρόπυργος-ΑΟ Κατασταρίου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ (13:00)
ΑΕ Πελλάνας-Καλαμάτα (Κυριακή 28/10-15:00)

mikriliga.gr

Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής της Α’ ΕΠΣΝΑ