ΕΠΣΝΑ: Αγώνες και διαιτητές

Σε παρένθεση η Κατηγορία (Α΄-Β΄-Γ΄) και ο Όμιλος (1-2-3)

ΣΑΒΒΑΤΟ 4-3-2017 ΩΡΑ 15:00
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ (Α)
ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ (Α)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ (Α)
ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ (Α)
ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ (Α)
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ
ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ (Α)
ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ (Α)
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ (Α)
ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ (Β΄2)
ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΛΑΘΥΡΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Β΄2)
ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΠΟΥΛΙΟΣ – ΤΑΚΟΣ
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Β΄2)
ΚΑΡΑΝΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ (Β΄3)
ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ (Β΄3)
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΤΟΛΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5-3-2017 ΩΡΑ 11:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ (Β΄1)
ΑΓΓΕΛΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 5-3-2017 ΩΡΑ 15:00
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ (Β΄1)
ΠΑΠΠΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΤΟΛΗΣ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (Β΄1)
ΤΣΑΜΠΑΣ – ΒΑΪΝΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ.
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ (Β΄1)
ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (Β΄1)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ (Β΄2)
ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ (Β΄2)
ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ (Β΄2)
ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ (Β΄3)
ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ (Β΄3)
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΚΑΓΙΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ (Β΄3)
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ (Β΄3)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΚΑΟΥΡΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ(Γ΄)
ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(Γ΄)
ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Γ΄)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΑΚΟΣ
Διαβάστε: ΄Γ΄ΕΠΣΝΑ: Ντέρμπι κι… αδιάφοροι πριν το «νήμα»