Δήμος Αγρινίου: Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο το ψηφοδέλτιο του Σταύρου Καμμένου – Όλα τα ονόματα

Κατατέθηκε χθες Κυριακή στο Πρωτοδικείο Αγρινίου, το ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» #orama_dimiourgias, με επικεφαλής τον Σταύρο Καμμενο.

Τα ονόματα των υποψηφίων ανά εκλογική περιφέρεια έχουν ως εξής:

Υποψήφιος Δήμαρχος ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου

Εκλογική Περιφέρεια Αγγελοκάστρου
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Αγγελοκάστρου)
Ονοματεπώνυμο
ΜΠΟΜΠΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΟΑΝΑ) του Χρήστου
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Αγρινίου
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Αγρινίου)
Ονοματεπώνυμο
ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Βασιλείου
ΓΕΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΩ του Παναγιώτη
ΓΚΕΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνα
ΓΡΑΨΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
ΓΡΙΒΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Νικολάου
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Χρήστου
ΖΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ιωάννη
ΖΩΝΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Ιωάννη
ΚΑΒΑΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
ΚΑΛΑΝΤΖΗ-ΚΑΠΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γρηγορίου
ΚΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου
ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Χρήστου
ΚΑΠΝΙΑΡΗ ΝΙΚΗ του Δημητρίου
ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
ΚΟΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Κωνταντίνου
ΛΙΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥΛΑ του Νικολάου
ΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αλεξάνδρου
ΜΕΝΤΖΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Γεωργίου
ΜΠΑΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
ΝΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
ΞΕΣΦΙΓΓΗ ΑΝΝΑ του Φιλίππου
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του Ηλία
ΠΑΠΑΣΑΪΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Περικλή
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευαγγέλου
ΣΑΚΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
ΣΑΡΙΣΑΒΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Χαραλάμπους
ΣΚΑΛΛΑΣ ΡΙΓΚΕΡΣ του Σάμι
ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
ΣΦΥΡΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΤΣΑΓΚΡΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του Ιωάννη
ΤΣΩΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Κωνσταντίνου
ΧΟΝΔΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παναγιώτη

Εκλογική Περιφέρεια Αρακύνθου
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Αρακύνθου)
Ονοματεπώνυμο
ΒΑΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
ΚΟΚΟΡΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Διονυσίου
ΣΤΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λάμπρου

Εκλογική Περιφέρεια Θεστιέων
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Θεστιέων)
Ονοματεπώνυμο
ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Παναγιώτη
ΜΑΡΑΒΕΛΗ ΑΘΗΝΑ του Δημητρίου
ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
ΨΕΙΜΑΔΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Μακρυνείας
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Μακρυνείας)
Ονοματεπώνυμο
ΜΠΕΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους

Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Νεάπολης)
Ονοματεπώνυμο
ΜΗΤΣΟΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ του Βασιλείου
ΜΟΛΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου
ΝΤΕΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Παναγιώτη

Εκλογική Περιφέρεια Παναιτωλικού
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Παναιτωλικού)
Ονοματεπώνυμο
ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωκράτη
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

Εκλογική Περιφέρεια Παραβόλας
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Παραβόλας)
Ονοματεπώνυμο
ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Βασιλείου
ΔΡΟΣΟΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ του Βύρωνα
ΜΕΡΕΓΚΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου

Εκλογική Περιφέρεια Παρακαμπυλίων
(Υποψήφιοι Δημοτικοί ΣύμβουλοιΠαρακαμπυλίων)
Ονοματεπώνυμο
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Θεοδώρου

Εκλογική Περιφέρεια Στράτου
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Στράτου)
Ονοματεπώνυμο
ΑΣΗΜΑΚΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ του Γεωργίου
ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη
ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου
ΜΠΕΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ευαγγέλου
ΠΟΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη

Κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στο Αγρίνιο για τον εορτασμό του Αγίου Χριστοφόρου