Τρεις… κάθονται

Έξι ομάδες αγωνίζονται για τα play offs της Γ΄Κατηγορίας, καθώς  ΑΟ Αρχοντοχωρίου, Θύελλα Αγίου Ανδρέα και ΑΟ Σκουτεράς κάνουν ρεπό. Σημαντική η αναμέτρηση ανάμεσα σε Σπάρτο (φωτο) και Νέους Ναυπάκτου για το ποια ομάδα θα μείνει σε επαφή με την πρώτη πεντάδα που οδηγεί σε άνοδο και ενδιαφέρον έχει τι θα κάνουν οι Άτλαντες Αγρινίου (που κέρδισαν τον πρώτο ΑΟ Αρχοντοχωρίου) κόντρα στο δεύτερο Ζευγαράκι. Στο άλλο ματς η ουραγός Χρυσοβίτσα υποδέχεται τον 5ο  ΑΟ Παπαδατών, που φυσικά θέλει όχι μόνο να παραμείνει στην  πεντάδα, αλλά και να αξιοποιήσει την ευκαιρία να ανέβει κι άλλες θέσεις.

 

 

 

Γιώργος Παπαϊωάννου για την εφημερίδα «Συνείδηση»

 

 

 

ΑΓΩΝΕΣ & ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΠΙΚΟΥ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  28-3-2015  ΩΡΑ  16:00

 

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ (Α)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ(Β1)

ΓΚΙΑΦΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ(Β1)

ΚΥΡΙΛΗΣ – ΤΟΛΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ

 

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ(Β1)

ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΛΥΡΡΑΡΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

 

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β2)

ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ(Β2)

ΧΡΕΛΙΑΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ

 

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ(Β2)

ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ

 

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β2)

ΤΣΑΣΣΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

 

ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ(Β2)

ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

 

ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ(Γ)

ΝΤΖΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ

 

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ(Γ)

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  29-3-2015  ΩΡΑ  09:45

ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ(Β2)

ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΤΟΛΗΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  29-3-2015  ΩΡΑ  11:00

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ(Β1)

ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

 

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ(Β1)

ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ(Β2)

ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΠΑΥΛΟΣ – ΑΡΣΕΝΗΣ

                                                                

 ΚΥΡΙΑΚΗ  29-3-2015  ΩΡΑ  12:00

ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ(Γ)

ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  29-3-2015  ΩΡΑ  17:00

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ(Α)

ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

 

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ(Α)

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ(Β3)

ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΒΑΪΝΑΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ

 

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ(Β3)

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

 

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ(Β3)

ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ

 

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ(Β3)

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

 

ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ(Β3)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  29-3-2015  ΩΡΑ  20:00

ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ(Β1)

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ

 

 

Σε παρένθεση η Κατηγορία και ο Όμιλος