Στις μικρότερες… αρένες

Σαββατοκύριακο της δεύτερης αγωνιστικής για την Β΄Κατηγορία και ήρθε η ώρα της πρεμιέρας για τη Γ΄ ΕΠΣΝΑ, με μία εβδομάδα καθυστέρηση.  Αμφότερα τα πρωταθλήματα παρουσιάζουν το δικό τους ενδιαφέρον και στους τρεις ομίλους τους.

Στο δεύτερο όμιλο τηε Β΄ΕΠΣΝΑ ξεχωρίζει το Αγρινιώτικο ντέρμπυ της ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου με τον Αστέρα Αγρινίου και παρότι γηπεδούχος η ΑΕΚ διεξάγεται στο γήπεδο Καραπαππά το οποίο αποτελεί μόνιμη έδρα τοτ Αστέρα. Ξεχωρίζει επίσης η αναμέτρηση της Αναγέννησης Θέρμου με τον Λυγιά, αφού και οι δύο ομάδες συγκαταλέγονται στα φαβορί του πρώτου ομίλου.

Στην Γ΄Κατηγορία ο Παναμβρακικός Μπούκας ξεκινά εκτός έδρας, ενώ η Σκουτερά και η Ματαράγκα έχουν την πρεμιέρα στις έδρες τους και υπάρχει η αναμέτρηση της Γαβαλούς με τη Λεπενού που θυμίζει παραπάνω Κατηγορίες βάσει ονομάτων. Πολλά τα ματς στη Κατηγορία με γειτονικές ομάδες και συγκεκριμένα στην Ματαράγκα, στην Πεντάλοφο, στη Μακρυνού, στην Κεχρινιά.

 

 

 

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΤΗΝ Α΄ΕΠΣΝΑ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  11-10-2014  ΩΡΑ  16:00

 

Ν. ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΟΥ)

ΔΙΩΤΗΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΚΙΜΙΟΥ)

ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ

 

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ

(ΓΗΠΕΔΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)

ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΣΑΒΕΤΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ

 

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

(ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ

 

ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ )

ΝΤΖΑΝΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Β.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  12-10-2014  ΩΡΑ  16:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)

ΤΣΑΣΣΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

 

 

 

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΤΗΝ Β΄ΕΠΣΝΑ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  11-10-2014  ΩΡΑ  16:00

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ)

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

 

ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ)

ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

 

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ )

ΧΡΕΛΙΑΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ

 

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ)

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ

 

ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

(ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΟΥΝΑΣ)

ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΒΛΑΧΟΣ

 

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ)

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΠΑΥΛΟΣ

 

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΘΥΡΙΟΥ)

ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  12-10-2014  ΩΡΑ  11:00

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

(ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ)

ΝΤΖΑΝΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

(ΓΗΠΕΔΟ Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ)

ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  12-10-2014  ΩΡΑ  16:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)

ΤΣΑΣΣΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

 

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΚΑΤΟΧΗΣ  – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΣΙΝΙΟΥ)

ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

(ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΟΥ)

ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ

 

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

(ΓΗΠΕΔΟ Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ)

ΧΡΕΛΙΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ

 

ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ)

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ

 

ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

(ΓΗΠΕΔΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ)

ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

 

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

(ΓΗΠΕΔΟ ΦΥΤΕΙΩΝ)

ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΚΙΤΣΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΤΡΥΦΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΑΚΟΥ)

ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

 

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΚΑ)

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Α. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

 

ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΤΟΥ)

ΓΚΙΑΦΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.

 

 

 

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΤΗΝ Γ΄ΕΠΣΝΑ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  11-10-2014  ΩΡΑ  16:00

Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ ΓΑΛΑΤΑ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΛΑΤΑ)

ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ

 

ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ )

ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

(ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΒΑΛΟΥΣ)

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΒΑΪΝΑΣ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

 

ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

(ΓΗΠΕΔΟ ΡΗΓΑΝΑ)

ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΙΤΣΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  12-10-2014  ΩΡΑ  11:00

ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ)

ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ

 

ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ)

ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΣΑΒΕΤΗΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  12-10-2014  ΩΡΑ  16:00

 

ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

(ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ)

ΒΛΑΧΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Β. – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ

(ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ)

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ

 

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

(ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ)

ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΠΑΥΛΟΣ

 

ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

(ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ)

ΠΑΠΠΑΣ – ΒΑΪΝΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ.

 

ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

(ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ)

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΤΟΛΗΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ

 

ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

(ΓΗΠΕΔΟ ΣΠΑΡΤΟΥ)

ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ