ΑΓΩΝΕΣ & ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΠΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ  4-4-2014  ΩΡΑ  15:00

ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ (Β1)

ΚΥΡΙΛΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ (Β1)

ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.

ΣΑΒΒΑΤΟ  4-4-2015  ΩΡΑ  17:00

ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ (Β1)

ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΟΥΣΤΑ

ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ (Β2)

ΧΡΕΛΙΑΣ – ΒΑΪΝΑΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ

ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Β2)

ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Β2)

ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΠΑΠΠΑΣ

ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ (Β2)

ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ (Β3)

ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΠΑΥΛΟΣ – ΑΡΣΕΝΗΣ

ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ (Β3)

ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΤΟΛΗΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ (Β3)

ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ (Β3)

ΒΛΑΧΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ (Β3)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.

   

 ΚΥΡΙΑΚΗ  5-4-2015  ΩΡΑ  17:00

ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (Α)

ΔΙΩΤΗΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ (Α)

ΓΚΙΑΦΗΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ (Α)

ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (Β1)

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (Β1)

ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΙΤΣΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ (Β1)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Β2)

ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ (Β2)

ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΟΛΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ (Β2)

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ

ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ (Γ)

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ (Γ)

ΠΑΠΠΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ (Γ)

ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ -ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ (Γ)

ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΒΑΪΝΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

 

Σε παρένθεση η Κατηγορία και ο Όμιλος