ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ & ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΤΗΣ 9ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Διαιτητής του αγώνα ανάμεσα σε Παναιτωλικό και Ξάνθη την Κυριακή θα είναι ο Δημήτρης Θάνος (φωτο) της ΕΠΣ Γρεβενών. Βοηθοί του θα είναι οι Δημήτρης Τάτσης (Ηπείρου), Γιώργος Γεωργιάδης (Κοζάνης), με 4ο το Σταύρο Τριτσώνη (Αθηνών).

Δημήτρης Στυλιαράς και Πολυχρόνης Κωσταράς  από την Αιτωλοακαρνανία, ορίστηκαν στην αναμέτρηση Παναθηναϊκός-Ατρόμητος.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11

 

Πλατανιάς-ΠΑΣ Γιάννινα (Δημ. Γηπ. Περιβολίων, 15:00 – NS3)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κομίνης (Θεσπρωτίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Αντώνης Καρατζίκας (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΣ: Παναγιώτης Σταθόπουλος (Ηλείας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ανδρέας Παππάς (Αθηνών)

 

Βέροια-Πανιώνιος (Δημ. Γηπ. Βέροιας, 17:15 – NS1)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Αρτας)

ΒΟΗΘΟΣ: Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιώργος Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Απόστολος Αμπάρκιολης (Καβάλας)

 

 

Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Γηπ. «Θ. Κολοκοτρώνης», 19:30 – NS2)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ηλίας Σπάθας (Πειραιά)

ΒΟΗΘΟΣ: Χρήστος Σωτηρόπουλος (Αχαϊας)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιάννης Κοντιζάς (Πειραιά)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τάσος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11

 

Εργοτέλης-ΠΑΟΚ (Παγκρήτιο Στάδιο, 15:00 – NS2)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξανδρος Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)

ΒΟΗΘΟΣ: Λεωνίδας Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)

ΒΟΗΘΟΣ: Βασίλης Καμπούρης (Εύβοιας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Θανάσης Γιάχος (Χίου)

 

Νίκη Βόλου-Κέρκυρα (Πανθεσσαλικό Στάδιο, 17:15 – NS4)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιάννης Τοπούζης (Θράκης)

ΒΟΗΘΟΣ: Στέλιος Τσολάκης (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΣ: Νεκτάριος Παστρώμας (Δυτ. Αττικής)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Λιαχούδης (Μακεδονίας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Θανάσης Βέλλιος (Ξάνθης)

 

Πανθρακικός-ΟΦΗ (Δημ. Γηπ. Κομοτηνής, 17:15-  NS2)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κώστας Ιωαννίδης (Αργολίδας)

ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Γκάγκας (Λάρισας)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιάννης Σίπκας (Πέλλας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξανδρος Αρετόπουλος (Τρικάλων)

 

Παναιτωλικός-Ξάνθη (Γηπ. Παναιτωλικού, 17:15 – NS7)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτρης Θάνος (Γρεβενών)

ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Τάτσης (Ηπείρου)

ΒΟΗΘΟΣ: Γιώργος Γεωργιάδης (Κοζάνης)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σταύρος Τριτσώνης (Αθηνών)

 

Παναθηναϊκός-Ατρόμητος (Γηπ. «Απ. Νικολαϊδης, 19:30 – NS1)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτρης Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Πολυχρόνης Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Ιορδάνης Δημητριάδης (Καστοριάς)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μιχάλης Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 3/11

 

Καλλονή-Λεβαδειακός (Δημ. Γηπ. Μυτιλήνης, 19:30 – NS1)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Μιχάλης Καρσιώτης (Κορινθίας)

ΒΟΗΘΟΣ: Δήμος Αναστόπουλος (Αρκαδίας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κύζας (Δράμας)