Αγώνες και διαιτητές ΕΠΣΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  6-2-2016  ΩΡΑ  15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ (Α΄)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ (Α΄)
ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ (Α΄)
ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ (Α΄)
ΓΚΙΑΦΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ –  ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ (Α΄)
ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ –ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ (Α΄)
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ (Β΄-1)
ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ (Β΄-2)
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΜΙΖΑΛΟΥ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ (Β΄-3)
ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ (Β΄-3)
ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ (Γ΄-1)
ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Γ΄-1)
ΡΕΝΤΙΦΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ (Γ΄-1)
ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
 
ΚΥΡΙΑΚΗ  7-2-2016  ΩΡΑ  11:00
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ (Β΄-1)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ (Β΄-1)
ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΡΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ (Β΄-2)
ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΛΑΘΥΡΗΣ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ  7-2-2016  ΩΡΑ  15:00
Ν.  ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ (Α΄)
ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ (Α΄)
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
 
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ (Β΄-1)
ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (Β΄-1)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (Β΄-1)
ΚΕΚΕΛΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Β΄-2)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ (Β΄-2)
ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ (Β΄-2)
ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Β΄-2)
ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ– ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ (Β΄-3)
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ (Β΄-3)
ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ (Β΄-3)
ΠΑΠΠΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ (Β΄-3)
ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
 
ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ (Γ΄-2)
ΑΓΓΕΛΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΟΥΣΤΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ (Γ΄-2)
ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ (Γ΄-2)
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΤΟΛΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ (Γ΄-2)
ΚΑΖΑΝΑΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΑΓΙΑΣ
 
Σε παρένθεση η Κατηγορία και ο Όμιλος